Haber

Çağdaş Atan: ‘Elimizdeki kadroyla ligde lider olamayız’

– Çağdaş Atan: “Elimizdeki kadroyla ligde lider olamayız”

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan:

“İnşallah transfer yasağı açılır”

KAYSERİ – Kayserispor Teknik Müdürü Çağdaş Atan, transfer yasağının kaldırılmasını beklediklerini söyledi. Transfer isteyen Çağdaş Atan, “Elimizdeki kadroyla lige çıkamayız” dedi.

Kayserispor teknik direktörü Çağdaş Atan, transfer yasağının kalkacağı günü bekliyor. Kayserispor Mağazası’nda düzenlenen taraftar toplantısında transferle ilgili sorulan soruları yanıtlayan Çağdaş Atan, “Bize verilen sözlerin tutulmasını bekliyoruz. Hem yöneticilerimiz hem de şehrin büyükleri çalışıyor. Umarım bu konuya açıklık getirilir.” Bir süre sonra transfer yasağı açılacak.”

Mevcut takımın lig ve kupa maratonunu yürütüp sürdüremeyeceği sorusuna Çağdaş Atan, “Elimizdeki oyuncular, önümüzdeki sezon yapacağımız transferlerle şimdiden oluşturmak istediğimiz kadronun iskeletini oluşturacak. Önemli ve güzel. Şu anda bu takımla lige başlayabiliriz ama 38 maçlık uzun süreçte alternatifimiz daha fazla. “Daha fazla rekabet edebileceğimiz iyi oyunculara ihtiyacımız var. Bunun için transfer bizim için olmazsa olmazdır. Ama sahip olduğumuz oyuncuların kalitesinden ve işinden son derece memnunum” dedi.

karayazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu