Haber

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na anlamlı ziyaret

Kemer Belediyesi tarafından 2020 yılında açılan ve öğrencilere ücretsiz üniversite hazırlık kursları verilen Ahmet Erkal Tamamlayıcı Eğitim Kurs Merkezi’nin öğrencilerinden Beste Gül Çelik, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ederek, öğrencilere verdiği destekten dolayı teşekkür etti. öğrencilerinin adlarına çiçek verildi.

Eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bugün makamında çok anlamlı ve duygulu bir ziyarette bulundu.

“Eğitim Varsa Gelecek Vardır” sloganıyla ücretsiz kırtasiye malzemeleri, ücretsiz sanat kursları, tüm üniversite öğrencilerine burs, ücretsiz servis ulaşımı ve ücretsiz üniversite sınavına hazırlık kursunu hayata geçiren Önder Topaloğlu; ile ziyaret etti

Ziyarette Başkan Yardımcısı Mustafa Tıraş da hazır bulundu.

Getirdiği çiçeği Başkan Topaloğlu’na takdim eden Çelik, “Başkanım, eğitime verdiğiniz destekten dolayı tüm öğrenci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu teşekkürün kendisi için son derece anlamlı olduğunu ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Güler yüzünüzden, bu ilgi ve sevgiden daha güzel bir hediye yok bizim için. Eğitimin olduğu yerde turizm vardır. Eğitimin olduğu yerde kalkınma vardır. Eğitimin olduğu yerde gelecek vardır. Bu düşüncelerle eğitime desteğimizi artırmaya devam edeceğiz. Sizler adına tüm öğrencilerimize sevgilerimi sunuyor, başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu